Kontakta oss!

Om du är intresserad av att börja sälja på Amazon eller gör det redan är du alltid välkommen att höra av dig. Vi hjälper dig mer än gärna!

Retime Sweden

+46 70 723 9302

Retime Finland

+358 40 515 2626

Retime Germany

+49 (0) 1577 1422 432

    Ledning och Försäljning

    Jani Ovaska

    CEO
    jani.ovaska@retimeagency.com
    +358 40 715 6922

    Pasi Bruun

    Sales Director
    Global
    pasi.bruun@retimeagency.com
    +358 40 515 2626

    Timo Viitanen

    Amazon Sales Consultant
    Finland
    timo.viitanen@retimeagency.com
    +358 40 504 5106

    Edward Basse

    Brand Director
    Global
    edward.basse@retimeagency.com
    +46 70 723 9302

    Mari Kutila

    Country Manager
    Germany
    mari.kutila@retimeagency.com
    +49 (0) 1577 1422 432

    Address:

    Västra Stockholmsvägen 13, 762 31 Rimbo, Sweden

    Phone:

    +46 735 46 22 27

    Email:

    sales@retimeagency.com